ESPACE otevřená policová skříňka 20x172x32cm, dub alabama ESC100-2222
ESPACE otevřená policová skříňka 20x172x32cm, dub alabama ESC100-2222
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ESPACE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 20x172x32 cm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Hmotnost / ks | 21.1695 kg |
| EAN | 8590913940194 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Mohlo by Vás zajímat
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč
2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
RIWA otevřená police 20x70x15 cm, levá/pravá, bílá lesk RIW250-0030
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč


