ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1400 mm ES1514-03
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1400 mm ES1514-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967054 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1400 mm ES1114-08
expedice do 7 dnů11 154 Kč
Při platbě předem pouze 10 506 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, kouřové matné sklo AXC140SM
expedice do 7 dnů10 857 Kč
Při platbě předem pouze 10 195 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1400 mm ES1514-06
expedice do 7 dnů10 466 Kč
Při platbě předem pouze 9 858 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, sklo Marron AXC140MR
expedice do 7 dnů10 447 Kč
Při platbě předem pouze 9 810 Kč

