ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1200 mm ES1512-07
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1200 mm ES1512-07
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968709 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1200 mm ES1212-05
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč
ESCA CHROME sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 1200 mm ES1412-01
expedice do 7 dnů8 184 Kč
Při platbě předem pouze 7 685 Kč
8 153 Kč
Při platbě předem pouze 7 679 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1200 mm ES1012-08
expedice do 7 dnů9 090 Kč
Při platbě předem pouze 8 562 Kč

