ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1500 mm ES1115-07
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1500 mm ES1115-07
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 76.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968235 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1500 mm ES1515-08
expedice do 7 dnů11 670 Kč
Při platbě předem pouze 10 992 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-05
expedice do 7 dnů10 982 Kč
Při platbě předem pouze 10 344 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1500 mm ES1115-02
expedice do 7 dnů9 752 Kč
Při platbě předem pouze 9 185 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1500 mm ES1515-06
expedice do 7 dnů10 982 Kč
Při platbě předem pouze 10 344 Kč

