ESCA otočný panel k instalaci na fixní sklo, 400mm, chrom
ESCA otočný panel k instalaci na fixní sklo, 400mm, chrom
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES3B40 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Tvar L (otočná část) |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 10.8400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913135033 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit

