ESCA otočný panel k instalaci na fixní sklo, 400mm, černá mat
ESCA otočný panel k instalaci na fixní sklo, 400mm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES3B40B |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Tvar L (otočná část) |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 10.8400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913135071 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
ESCA stěnový profil 2100mm, černá mat ES8025
expedice do 7 dnů1 333 Kč
Při platbě předem pouze 1 255 Kč
ESCA rohová vzpěra 900mm, černá mat ES7825
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč

