ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1400 mm ES1514-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1400 mm ES1514-04
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967429 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1400 mm ES1514-02
expedice do 7 dnů9 236 Kč
Při platbě předem pouze 8 699 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1400 mm ES1214-03
expedice do 7 dnů9 236 Kč
Při platbě předem pouze 8 699 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, čiré sklo AXC140CL
expedice do 7 dnů9 217 Kč
Při platbě předem pouze 8 655 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1400 mm ES1114-04
expedice do 7 dnů9 787 Kč
Při platbě předem pouze 9 218 Kč

