ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 900 mm ES1390-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 900 mm ES1390-04
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967276 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MODULAR SHOWER jednodílná zástěna pevná k instalaci na zeď, s otvory na držák,900 MS1-90-D
expedice do 7 dnů6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 391 Kč
6 605 Kč
Při platbě předem pouze 6 221 Kč
7 207 Kč
Při platbě předem pouze 6 788 Kč


