ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1300 mm ES1313-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1300 mm ES1313-04
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967221 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ZOJA/KERAMIA FRESH skříňka vysoká s košem 50x184x29cm, dub platin 51295
expedice do 7 dnů6 394 Kč
Při platbě předem pouze 6 047 Kč
VEGA skříňka vysoká s košem, 40x184x31cm, bílá VG180
expedice do 7 dnů6 247 Kč
Při platbě předem pouze 5 907 Kč

