ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1200 mm ES1312-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1200 mm ES1312-04
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967214 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1162mm, sklo Flute AXC120FL
expedice do 7 dnů9 791 Kč
Při platbě předem pouze 9 194 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěn ke stěně, kouřové matné sklo, 1200 mm ES1412-03
expedice do 7 dnů8 233 Kč
Při platbě předem pouze 7 731 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1200 mm ES1212-06
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1200 mm ES1512-02
expedice do 7 dnů8 204 Kč
Při platbě předem pouze 7 727 Kč


