ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 900 mm ES1090-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 900 mm ES1090-04
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965166 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MODULAR SHOWER jednodílná zástěna pevná k instalaci na zeď, s otvory na držák,900 MS1-90-D
expedice do 7 dnů6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 391 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 900 mm ES1290-03
expedice do 7 dnů6 656 Kč
Při platbě předem pouze 6 269 Kč
ARCHITEX kalené čiré sklo, 905x1997x8mm, otvory pro poličku AL2225-D
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 528 Kč
8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 606 Kč


