ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-04
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967337 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 709 Kč
Při platbě předem pouze 9 117 Kč
9 701 Kč
Při platbě předem pouze 9 137 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1500 mm ES1315-03
expedice do 7 dnů10 182 Kč
Při platbě předem pouze 9 590 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1500 mm ES1015-08
expedice do 7 dnů10 294 Kč
Při platbě předem pouze 9 696 Kč

