ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-04
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 60.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999857 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1100 mm ES1111-04
expedice do 7 dnů8 239 Kč
Při platbě předem pouze 7 760 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1100 mm ES1311-04
expedice do 7 dnů8 583 Kč
Při platbě předem pouze 8 084 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1100 mm ES1111-08
expedice do 7 dnů9 606 Kč
Při platbě předem pouze 9 048 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1100 mm ES1511-02
expedice do 7 dnů7 688 Kč
Při platbě předem pouze 7 241 Kč


