ESCA GOLD MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1000 mm ES1410-08
ESCA GOLD MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1000 mm ES1410-08
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 45.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913999574 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1000 mm ES1210-03
expedice do 7 dnů7 172 Kč
Při platbě předem pouze 6 755 Kč
7 249 Kč
Při platbě předem pouze 6 807 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1000 mm ES1510-05
expedice do 7 dnů8 402 Kč
Při platbě předem pouze 7 914 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1000 mm ES1110-06
expedice do 7 dnů8 402 Kč
Při platbě předem pouze 7 914 Kč

