ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1100 mm ES1011-08
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1100 mm ES1011-08
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 58.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967696 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1100 mm ES1511-03
expedice do 7 dnů7 688 Kč
Při platbě předem pouze 7 241 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1100 mm ES1111-03
expedice do 7 dnů7 688 Kč
Při platbě předem pouze 7 241 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1100 mm ES1211-08
expedice do 7 dnů9 606 Kč
Při platbě předem pouze 9 048 Kč
ESCA CHROME sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-01
expedice do 7 dnů7 692 Kč
Při platbě předem pouze 7 223 Kč

