ESCA COPPER MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1100 mm
ESCA COPPER MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1100 mm
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1511-10 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Měď mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913139413 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 140 x 150 cm, transparentní, chrom 894-140-101-01-00
expedice do 10 dnů4 161 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 120 x 150 cm, transparentní, zlatá 894-120-101-50-00
expedice do 10 dnů4 201 Kč

