ESCA CHROME sprchová zástěna, fixní sklo 1000 mm, otočný panel 600 mm
ESCA CHROME sprchová zástěna, fixní sklo 1000 mm, otočný panel 600 mm
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES3A100B60 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Tvar L otočná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913147654 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč

