ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1100 mm ES1311-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1100 mm ES1311-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966392 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 124 Kč
Při platbě předem pouze 1 999 Kč
7 573 Kč


