ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1400 mm ES1014-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1400 mm ES1014-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Záruka | 2 roky |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| EAN | 8590913964961 |
| Hmotnost / ks | 76.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 185 Kč
Při platbě předem pouze 8 651 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1400 mm ES1514-08
expedice do 7 dnů11 154 Kč
Při platbě předem pouze 10 506 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1400 mm ES1114-05
expedice do 7 dnů10 466 Kč
Při platbě předem pouze 9 858 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1400 mm ES1414-04
expedice do 7 dnů9 742 Kč
Při platbě předem pouze 9 148 Kč


