ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1200 mm ES1012-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1200 mm ES1012-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Záruka | 2 roky |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| EAN | 8590913964947 |
| Hmotnost / ks | 66.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA rohová vzpěra 900mm, černá mat ES7825
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
ESCA univerzální vzpěra 2000mm, černá mat ES7225
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 422 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1200 mm ES1312-08
expedice do 7 dnů10 466 Kč
Při platbě předem pouze 9 858 Kč
8 153 Kč
Při platbě předem pouze 7 679 Kč
8 233 Kč
Při platbě předem pouze 7 731 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1162mm, čiré sklo AXC120CL
expedice do 7 dnů8 479 Kč
Při platbě předem pouze 7 962 Kč


