ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 900 mm ES1190-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 900 mm ES1190-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965371 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 900 mm ES1290-02
expedice do 7 dnů6 656 Kč
Při platbě předem pouze 6 269 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, sklo Flute AXC90FL
expedice do 7 dnů8 233 Kč
Při platbě předem pouze 7 731 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo Flute, 900 mm ES1390-01
expedice do 7 dnů6 863 Kč
Při platbě předem pouze 6 464 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 900 mm ES1290-03
expedice do 7 dnů6 656 Kč
Při platbě předem pouze 6 269 Kč


