EMICO umyvadlo, Rockstone, 180x50cm, límec L, levé, bílá mat EM180-B1L-L
EMICO umyvadlo, Rockstone, 180x50cm, límec L, levé, bílá mat EM180-B1L-L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM180-B1L-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 180x50 cm |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 45.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886621 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
Mohlo by Vás zajímat
24 790 Kč
Při platbě předem pouze 23 550 Kč
26 920 Kč
Při platbě předem pouze 25 574 Kč
22 120 Kč
Při platbě předem pouze 21 014 Kč
27 490 Kč
Při platbě předem pouze 26 116 Kč

