EMICO umyvadlo, Rockstone, 150x50cm, límec L, levé, bílá mat EM150-B1L-L
EMICO umyvadlo, Rockstone, 150x50cm, límec L, levé, bílá mat EM150-B1L-L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM150-B1L-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 150x50 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 39.6200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886553 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 756 Kč
2 124 Kč
Při platbě předem pouze 1 999 Kč
Rea Baterie vanová nástěnná Lungo Chrome REA-B6641
expedice do 12 dnů2 640 Kč
Při platbě předem pouze 2 534 Kč

