ELZOR elektrický sušák ručníků 500x470 mm, 60 W, bílá mat EB500
ELZOR elektrický sušák ručníků 500x470 mm, 60 W, bílá mat EB500
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ELZOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x475x220 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 475 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 60.00 W |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 4.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877254 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč
ELZOR elektrický sušák ručníků 500x470 mm, 60 W, černá mat EB510
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
ELIAS elektrický sušák ručníků 490x730x110 mm, 105 W, bílá mat EB540
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
SLICE sušák osušky, 520x790mm, černá mat SN883
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč


