ELZA sprchová vanička z litého mramoru, čtverec 90x90cm, bílá
ELZA sprchová vanička z litého mramoru, čtverec 90x90cm, bílá
| Výrobce: | Výrobce: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-801.112.4 |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | ELZA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 22.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913130380 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Vaničkový sifon nízký, průměr 90mm, DN40/50, krytka nerez lesk 162.940.3
expedice do 7 dnů475 Kč
Při platbě předem pouze 448 Kč

