ELVINA obdélníková vana 180x80x50cm, bílá
ELVINA obdélníková vana 180x80x50cm, bílá
| Výrobce: | Výrobce: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-166.880.0 |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Záruka | 10 let |
| Rozměr | 180x80x50 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Oboustranná, Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| EAN | 8590913144240 |
| Taric | 39221000 |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doporučujeme přikoupit
Sifon s převlečnou matkou 6/4“ a úhlovým kolenem DN40/50 164.425.0
expedice do 7 dnů238 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
Vanová souprava, L-785mm, DN40/50, ABS/chrom 164.170.0
expedice do 7 dnů1 052 Kč
Při platbě předem pouze 992 Kč
Vanová souprava Click Clack, L-900mm, DN40/50, ABS/chrom 164.391.1
expedice do 7 dnů1 226 Kč
Při platbě předem pouze 1 151 Kč
Vanová souprava s napouštěním, L-700mm, DN40/50, chrom 164.270.1
expedice do 7 dnů3 247 Kč
Při platbě předem pouze 3 063 Kč

