ELCOR elektrický sušák ručníků 480x920x50 mm, 128 W, bílá mat EB450
ELCOR elektrický sušák ručníků 480x920x50 mm, 128 W, bílá mat EB450
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ELCOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 480x920x50 mm |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 920 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar E |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 128.00 W |
| Hmotnost / ks | 7.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913897344 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 152 Kč
6 269 Kč
Při platbě předem pouze 5 832 Kč
METRO-E elektrické otopné těleso rovné 500x1060 mm, 400 W, bílá ME410
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč


