EIRA koupelnový ventilátor axiální s časovačem, 15W, potrubí 100mm, černá
EIRA koupelnový ventilátor axiální s časovačem, 15W, potrubí 100mm, černá
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EI102B |
- Spouští se tlačítkovým vypínačem a po uplynutí nastavené doby se automaticky vypne
- S doběhovým časovačem (nastavený čas začíná běžet po vypnutí vypínače)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EIRA VENTILÁTOR |
| Rozměr | 150x150x100 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Průměr potrubí | 100 mm |
| Příkon | 15.00 W |
| Průtok vzduchu | 80.00 m3/hod |
| Hluk | 30.00 dB |
| Počet otáček | 2500 ot/min |
| Max. délka odtahu | 4 m |
| Stupeň krytí | IPx4 |
| Napětí | 230 V |
| Výbava | Časovač |
| Hmotnost / ks | 0.6800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913120329 |
| Taric | 84145100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 80 cm, transparent, chrom 550118080X9508000001
expedice do 10 dnů9 005 Kč
Mexen Cube vana 180x80cm panel + zástěna 60 cm, transparent, chrom 550518080X9506000001
expedice do 10 dnů8 648 Kč
Mexen Cube vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 60 cm, černý vzor 550518080X9506007070
expedice do 10 dnů8 793 Kč
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 50 cm, transparent, chrom 550118080X9505000001
expedice do 10 dnů8 437 Kč

