EIRA koupelnový ventilátor axiální s časovačem, 15W, potrubí 100mm, bílá EI102
EIRA koupelnový ventilátor axiální s časovačem, 15W, potrubí 100mm, bílá EI102
- Spouští se tlačítkovým vypínačem a po uplynutí nastavené doby se automaticky vypne
- S doběhovým časovačem (nastavený čas začíná běžet po vypnutí vypínače)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EIRA VENTILÁTOR |
| Rozměr | 150x150x100 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr potrubí | 100 mm |
| Příkon | 15.00 W |
| Průtok vzduchu | 80.00 m3/hod |
| Hluk | 30.00 dB |
| Počet otáček | 2500 ot/min |
| Max. délka odtahu | 4 m |
| Stupeň krytí | IPx4 |
| Napětí | 230 V |
| Výbava | Časovač |
| Hmotnost / ks | 0.6800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913852329 |
| Taric | 84145100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Příslušenství
1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
TECTO stropní ventilátor axiální, 20W, potrubí 100mm, bílá TC201
expedice do 7 dnů1 686 Kč
Při platbě předem pouze 1 568 Kč
2 219 Kč
Při platbě předem pouze 2 064 Kč
LEX koupelnový ventilátor axiální s časovačem, 15W, potrubí 100mm, nerez mat LX104
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč

