EIRA koupelnový ventilátor axiální, 15W, potrubí 100mm, bílá EI101
EIRA koupelnový ventilátor axiální, 15W, potrubí 100mm, bílá EI101
- Spouští se samostatným vypínačem nebo vypínačem ovládajícím osvětlení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EIRA VENTILÁTOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x150x100 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr potrubí | 100 mm |
| Příkon | 15.00 W |
| Průtok vzduchu | 80.00 m3/hod |
| Hluk | 30.00 dB |
| Počet otáček | 2500 ot/min |
| Max. délka odtahu | 4 m |
| Stupeň krytí | IPx4 |
| Napětí | 230 V |
| Hmotnost / ks | 0.6800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913852312 |
| Taric | 84145100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Podobné zboží
LEX koupelnový ventilátor axiální, 15W, potrubí 100mm, bílá LX101
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč

