ECOLORED zásobník na papírové ručníky, 29x40x13cm, ABS, Soft Touch, černá mat
ECOLORED zásobník na papírové ručníky, 29x40x13cm, ABS, Soft Touch, černá mat
- Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek.
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | ECOLORED |
| Rozměr | 290x400x130 mm |
| Šířka | 290 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.5170 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090117374 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Příslušenství
1 403 Kč
Při platbě předem pouze 1 327 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Papírové ručníky jednovrstvé Z, čistá celulóza, balení 2860 ks, bílá 923A143-20Z2 55437
expedice do 7 dnů1 403 Kč
Při platbě předem pouze 1 327 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SKIN zásobník na papírové ručníky, 32x41x14cm, ABS, písková A90310SD
expedice do 7 dnů1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
SKIN zásobník na papírové ručníky, 32x41x14cm, ABS, černá mat A90323BM
expedice do 7 dnů1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
SKIN zásobník na papírové ručníky v roli, Autocut, 33x37,1x22,1cm, ABS, písková A88410SD
na objednávku3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč

