EASY třístěnný sprchový kout 900x900mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1990EL3315EL3315
EASY třístěnný sprchový kout 900x900mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1990EL3315EL3315
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 550 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 85.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905353 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Skládací |
Příslušenství
6 090 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 900-1000x700mm, dveře, L/P, sklo Brick EL1738EL3138EL3138
expedice do 7 dnů16 195 Kč
Při platbě předem pouze 15 207 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 800-900x1000mm, dveře, L/P, sklo Brick EL1638EL3438EL3438
expedice do 7 dnů17 343 Kč
Při platbě předem pouze 16 285 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1200x1000mm, L/P varianta, sklo Brick EL1238EL3438EL3438
expedice do 7 dnů18 573 Kč
Při platbě předem pouze 17 441 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1200x900mm, L/P varianta, čiré sklo EL1215EL3315EL3315
expedice do 7 dnů17 753 Kč
Při platbě předem pouze 16 670 Kč


