EASY třístěnný sprchový kout 800-900x900mm, pivot dveře, L/P, čiré sklo EL1615EL3315EL3315
EASY třístěnný sprchový kout 800-900x900mm, pivot dveře, L/P, čiré sklo EL1615EL3315EL3315
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 80x90 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 500 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 85.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905438 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Pivotový |
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 900x900mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1990EL3315EL3315
expedice do 7 dnů17 589 Kč
Při platbě předem pouze 16 517 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1600x900mm, L/P varianta, čiré sklo EL1815EL3315EL3315
expedice do 7 dnů18 983 Kč
Při platbě předem pouze 17 826 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1100x900mm, L/P varianta, sklo Brick EL1138EL3338EL3338
expedice do 7 dnů17 917 Kč
Při platbě předem pouze 16 824 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 900-1000x800mm, pivot dveře, L/P čiré sklo EL1715EL3215EL3215
expedice do 7 dnů15 949 Kč
Při platbě předem pouze 14 976 Kč


