EASY třístěnný sprchový kout 800-900x700mm, pivot dveře, L/P sklo Brick EL1638EL3138EL3138
EASY třístěnný sprchový kout 800-900x700mm, pivot dveře, L/P sklo Brick EL1638EL3138EL3138
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 80x70 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 500 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905575 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Pivotový |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat

