EASY třístěnný sprchový kout 700x700mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1970EL3115EL3115
EASY třístěnný sprchový kout 700x700mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1970EL3115EL3115
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 70x70 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 390 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 67.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905254 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Skládací |
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 1100x1000mm, L/P varianta, čiré sklo EL1115EL3415EL3415
expedice do 7 dnů17 835 Kč
Při platbě předem pouze 16 748 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 900-1000x700mm, dveře, L/P, sklo Brick EL1738EL3138EL3138
expedice do 7 dnů16 195 Kč
Při platbě předem pouze 15 207 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 900-1000x800mm, pivot dveře, L/P čiré sklo EL1715EL3215EL3215
expedice do 7 dnů15 949 Kč
Při platbě předem pouze 14 976 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1000x1000mm, skládací dveře, L/P čiré sklo EL1910EL3415EL3415
expedice do 7 dnů18 409 Kč
Při platbě předem pouze 17 286 Kč


