EASY třístěnný sprchový kout 1400x1000mm, L/P varianta, čiré sklo EL1415EL3415EL3415
EASY třístěnný sprchový kout 1400x1000mm, L/P varianta, čiré sklo EL1415EL3415EL3415
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 140x100 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 580 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 105.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905162 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat
Rea Spádová lišta sprchové vaničky 120cm, kartáčovaná zlatá REA-K3207
expedice do 12 dnů685 Kč
Při platbě předem pouze 658 Kč
Spádová lišta, levá, výška 10 mm, délka 1500 mm, nerez mat SPD1510-L
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč


