EASY třístěnný sprchový kout 1200x900mm, L/P varianta, sklo Brick EL1238EL3338EL3338
EASY třístěnný sprchový kout 1200x900mm, L/P varianta, sklo Brick EL1238EL3338EL3338
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 120x90 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 480 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 93.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905551 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
AMBROGIO koš na prádlo 50x55x28 cm, béžová 203803
expedice do 7 dnů1 265 Kč
Při platbě předem pouze 1 196 Kč
Prádelní koš do skříně 310x500x230mm, suchý zip, šedá UPK350
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
ECO PELLE koš na prádlo 43x48x26cm, hnědá 2462DB
na objednávku2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč

