EASY třístěnný sprchový kout 1200x800mm, L/P varianta, čiré sklo EL1215EL3215EL3215
EASY třístěnný sprchový kout 1200x800mm, L/P varianta, čiré sklo EL1215EL3215EL3215
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 120x80 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 480 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 87.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905063 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
Prádelní koš do skříně 310x570x230mm, suchý zip, šedá UPE600
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
LUXURY koš na prádlo 49,5x61,8x29cm, bílá 103702 58972
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
Prádelní koš do skříně 310x500x230mm, suchý zip, černá UPK350B
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
AMBROGIO koš na prádlo 50x55x28 cm, bílá 203802
expedice do 7 dnů1 265 Kč
Při platbě předem pouze 1 196 Kč


