EASY třístěnný sprchový kout 1200x1000mm, L/P varianta, sklo Brick EL1238EL3438EL3438
EASY třístěnný sprchový kout 1200x1000mm, L/P varianta, sklo Brick EL1238EL3438EL3438
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 120x100 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 480 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 99.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905568 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 1500x800mm, L/P varianta, čiré sklo EL1515EL3215EL3215
expedice do 7 dnů17 999 Kč
Při platbě předem pouze 16 902 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 900-1000x700mm, pivot dveře, L/P čiré sklo EL1715EL3115EL3115
expedice do 7 dnů15 293 Kč
Při platbě předem pouze 14 360 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 800-900x700mm, pivot dveře, L/P, čiré sklo EL1615EL3115EL3115
expedice do 7 dnů14 965 Kč
Při platbě předem pouze 14 052 Kč
22 771 Kč
Při platbě předem pouze 21 383 Kč

