EASY třístěnný sprchový kout 1100x900mm, L/P varianta, čiré sklo EL1115EL3315EL3315
EASY třístěnný sprchový kout 1100x900mm, L/P varianta, čiré sklo EL1115EL3315EL3315
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 110x90 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 430 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 90.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905032 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 900-1000x800mm, pivot dveře, L/P čiré sklo EL1715EL3215EL3215
expedice do 7 dnů15 949 Kč
Při platbě předem pouze 14 976 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1000x700mm, L/P varianta, čiré sklo EL1015EL3115EL3115
expedice do 7 dnů15 785 Kč
Při platbě předem pouze 14 823 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 700x700mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1970EL3115EL3115
expedice do 7 dnů15 621 Kč
Při platbě předem pouze 14 669 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1000x1000mm, skládací dveře, L/P čiré sklo EL1910EL3415EL3415
expedice do 7 dnů18 409 Kč
Při platbě předem pouze 17 286 Kč


