EASY třístěnný sprchový kout 1000x800mm, L/P varianta, čiré sklo EL1015EL3215EL3215
EASY třístěnný sprchový kout 1000x800mm, L/P varianta, čiré sklo EL1015EL3215EL3215
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 400 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 81.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913904981 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 800x700mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1980EL3115EL3115
expedice do 7 dnů16 031 Kč
Při platbě předem pouze 15 054 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 900-1000x900mm, dveře, L/P, sklo Brick EL1738EL3338EL3338
expedice do 7 dnů17 179 Kč
Při platbě předem pouze 16 132 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1000x800mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1910EL3215EL3215
expedice do 7 dnů17 261 Kč
Při platbě předem pouze 16 208 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1000x700mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1910EL3115EL3115
expedice do 7 dnů16 605 Kč
Při platbě předem pouze 15 593 Kč


