EASY sprchové dveře otočné 760-900mm, čiré sklo EL1615
EASY sprchové dveře otočné 760-900mm, čiré sklo EL1615
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 500 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 760 mm |
| Instalační šířka do | 900 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913842566 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
8 763 Kč
Při platbě předem pouze 8 254 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 140 x 150 cm, transparentní, chrom 894-140-101-01-00
expedice do 10 dnů4 161 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 140 x 150 cm, mráz, chrom - 894-140-101-01-30
expedice do 10 dnů4 402 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 140 x 150 cm, transparentní, zlatá 894-140-101-50-00
expedice do 10 dnů4 502 Kč


