EASY boční stěna 700mm, čiré sklo EL3115
EASY boční stěna 700mm, čiré sklo EL3115
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 22.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831027 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
EASY sprchové dveře 1100mm, čiré sklo EL1115
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 282 Kč
EASY sprchové dveře skládací 900mm, čiré sklo EL1990
expedice do 7 dnů7 989 Kč
Při platbě předem pouze 7 525 Kč
EASY sprchové dveře 1200mm, čiré sklo EL1215
expedice do 7 dnů8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 687 Kč
EASY sprchové dveře otočné 760-900mm, čiré sklo EL1615
expedice do 7 dnů6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 229 Kč
Mohlo by Vás zajímat


