EASY obdélníkový sprchový kout 900x1000mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1990EL3415
EASY obdélníkový sprchový kout 900x1000mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1990EL3415
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 90x100 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 550 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 59.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913904806 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Zalamovací |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
EASY obdélník/čtverec sprchový kout dveře 900-1000x1000mm L/P, sklo Brick EL1738EL3438
expedice do 7 dnů11 300 Kč
Při platbě předem pouze 10 611 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, L/P varianta ZL1210ZL3290
expedice do 7 dnů14 580 Kč
Při platbě předem pouze 13 691 Kč
ALTIS BLACK obdélníkový sprchový kout 1000x900 mm, L/P, rohový, čiré sklo AL1512BAL1592B
expedice do 7 dnů20 894 Kč
Při platbě předem pouze 19 620 Kč
15 637 Kč
Při platbě předem pouze 14 684 Kč


