EASY obdélníkový sprchový kout 1500x1000mm, čiré sklo L/P varianta EL1515EL3415
EASY obdélníkový sprchový kout 1500x1000mm, čiré sklo L/P varianta EL1515EL3415
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x100 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 630 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 76.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913901829 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
15 320 Kč
Při platbě předem pouze 14 363 Kč
Mohlo by Vás zajímat
18 089 Kč
Při platbě předem pouze 16 986 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1100x900 mm, L/P varianta AL3915CAL6015C
expedice do 7 dnů16 302 Kč
Při platbě předem pouze 15 308 Kč
11 136 Kč
Při platbě předem pouze 10 457 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 700x900mm, rohový vstup ZL4715R-02
expedice do 7 dnů16 958 Kč
Při platbě předem pouze 15 924 Kč


