EASY obdélníkový sprchový kout 1400x900mm, čiré sklo L/P varianta EL1415EL3315
EASY obdélníkový sprchový kout 1400x900mm, čiré sklo L/P varianta EL1415EL3315
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x90 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 580 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 70.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913901898 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 140x90cm, bílá HI14090
expedice do 7 dnů11 832 Kč
Při platbě předem pouze 11 093 Kč
10 827 Kč
Při platbě předem pouze 10 198 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 457 Kč
Při platbě předem pouze 15 454 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1200x900mm L/P varianta ZL1312ZL3290
expedice do 7 dnů15 646 Kč
Při platbě předem pouze 14 692 Kč
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1100x800mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2180-5005
expedice do 7 dnů19 488 Kč
Při platbě předem pouze 18 355 Kč


