EASY obdélníkový sprchový kout 1200x700mm L/P varianta, sklo Brick EL1238EL3138
EASY obdélníkový sprchový kout 1200x700mm L/P varianta, sklo Brick EL1238EL3138
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x70 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 480 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 58.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913904530 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
4 150 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-1050, DN50 GMO16
expedice do 7 dnů5 832 Kč
Při platbě předem pouze 5 467 Kč
MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem, L-1050, DN50 GMQ36
expedice do 7 dnů5 672 Kč
Při platbě předem pouze 5 318 Kč
7 955 Kč
Při platbě předem pouze 7 493 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 637 Kč
Při platbě předem pouze 14 684 Kč
15 637 Kč
Při platbě předem pouze 14 684 Kč
11 136 Kč
Při platbě předem pouze 10 457 Kč

