EASY obdélníkový sprchový kout 1000x700mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1910EL3115
EASY obdélníkový sprchový kout 1000x700mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1910EL3115
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 100x70 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 625 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 53.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913904813 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Zalamovací |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
EASY obdélníkový sprchový kout 700x1000mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1970EL3415
expedice do 7 dnů11 218 Kč
Při platbě předem pouze 10 534 Kč
14 817 Kč
Při platbě předem pouze 13 914 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1000x700mm, L/P varianta ZL1210ZL3270
expedice do 7 dnů13 924 Kč
Při platbě předem pouze 13 075 Kč
EASY obdélníkový sprchový kout pivot dveře 900-1000x700mm L/P , sklo Brick EL1738EL3138
expedice do 7 dnů10 562 Kč
Při platbě předem pouze 9 918 Kč


