EASY obdélník/čtverec sprchový kout dveře 900-1000x1000mm L/P, sklo Brick EL1738EL3438
EASY obdélník/čtverec sprchový kout dveře 900-1000x1000mm L/P, sklo Brick EL1738EL3438
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 560 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 62.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913904646 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Křídlové |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
AURA sprchová vanička z litého mramoru, čtverec 100x100cm, bílá 60511
expedice do 7 dnů7 009 Kč
Při platbě předem pouze 6 602 Kč
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 100x90cm, bílá 51111
expedice do 7 dnů8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 606 Kč
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 8 092 Kč
7 353 Kč
Při platbě předem pouze 6 926 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1910EL3315
expedice do 7 dnů11 956 Kč
Při platbě předem pouze 11 227 Kč
10 562 Kč
Při platbě předem pouze 9 918 Kč
ZOOM obdélníkový sprchový kout 1000x900mm, L/P varianta ZL1210ZL3290
expedice do 7 dnů14 580 Kč
Při platbě předem pouze 13 691 Kč
15 637 Kč
Při platbě předem pouze 14 684 Kč


