EASY čtvrtkruhová sprchová zástěna 900x900mm, L/R, čiré sklo EL2615
EASY čtvrtkruhová sprchová zástěna 900x900mm, L/R, čiré sklo EL2615
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Čtvrtkruhové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 540 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Rádius | R550 |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 51.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913829253 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 662 Kč
LUSSA sprchová vanička z litého mramoru se záklopem, čtvrtkruh 90x90cm, R550 71602
expedice do 7 dnů7 559 Kč
Při platbě předem pouze 7 120 Kč
Podobné zboží
EASY čtvrtkruhová sprchová zástěna 900x800mm, L/R, čiré sklo EL2815
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 902 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ZOOM čtvrtkruhová sprchová zástěna 900x900mm, čiré sklo, pravá ZL2615R
expedice do 7 dnů14 611 Kč
Při platbě předem pouze 13 762 Kč
SELMA čtvrtkruhová sprchová zástěna 900x900x1650mm, čiré sklo MD2516
expedice do 7 dnů8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 687 Kč
EASY čtvrtkruhová sprchová zástěna 900x900mm, sklo Brick EL2638
expedice do 7 dnů9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 307 Kč


